Targi ITM POZNAŃ podsumowanie

Szanowni Państwo,

Serdecznie dziękujemy za liczne przybycie i wszystkie przeprowadzone rozmowy na temat maszyn oraz przyszłej współpracy.

W tym roku największym zainteresowaniem cieszył się oczywiście laser światłowodowy - laser fiber wyprodukowany przez firmę Ermaksan. Była to dwu-kilowatowa wycinarka laserowa z wymiennym stołem o powierzchni 1,5 x 3 m. Nowością w tej maszynie był pneumatyczny stół umożliwiający łatwe wypozycjonowanie arkusza blachy. Opcja ta jest szczególnie przydatna dla osób, które chcą wycinać na laserze światłowodowym stal nierdzewną lub aluminium - podczas pozycjonowania arkusz nie ulega zarysowaniu.

Kolejną atrakcją na naszym stoisku była prasa krawędziowa Speed Bend Pro 3100x175 pracująca jako jednostka gnąca w zautomatyzowanym stanowisku do gięcia blach. Z krawędziarką Ermaksana współpracował robot firmy Fanuc. Sprawne gięcie metalowych puszek wzbudzało duże zainteresowanie.

Podczas tegorocznych targów prezentowaliśmy aż cztery przecinarki taśmowe firmy PEGAS-GONDA:

Klienci mieli możliwość przetestowania jakości cięcia każdej z powyższych maszyn. Wszystkie przecinarki taśmowe znalazły nowych właścicieli.

Na stoisku zaprezentowaliśmy aż trzy nowości!!

Pierwszą z nich była maszyna służąca do tłoczenia, gięcia i cięcia czyli prasa mechaniczna firmy Vaptech. Model prasy Pe63MA4 jest jednym z mniejszych modeli projektowanych przez bułgarskiego producenta. Obecnie można zobaczyć tą prasę mechaniczną na na naszym magazynie w Węgrzcach.

Drugą maszyną była giętarka trzpieniowa DHM76MC wyprodukowana przez firmę Dural. Ta automatyczna giętarka ma możliwość symulacji i wizualizacji gięcia rur jeszcze przed rozpoczęciem docelowej operacji gięcia. Została sprzedana już w pierwszym dniu targów.

Trzecią nowością była szlifierka dwugłowicowa słowackiej firmy METAKOV. Model METAGRID M01 jest maszyną służącą do wygładzenia i wypolerowania płaskich powierzchni po obróbce na laserze światłowodowym.

Przez całe cztery dni targów klienci mieli możliwość rozmowy z przedstawicielami naszych producentów.

Jak co roku był z nami nasz opiekun z firmy ERMAKSN (producenta laserów światłowodowych, wypalarek plazmowych, pras krawędziowych, gilotyn hydraulicznych i drukarek tytanowych 3D).

Pojawili się również nowi przedstawiciele firmy VAPTECH (producenta pras mechanicznych typu C, pras mechanicznych typu H, pras hydraulicznych typu C i pras hydraulicznych typu H) i DURAL (giętarki trzpieniowe i giętarki dwugłowicowe).

Jeszcze raz dziękujemy za wizytę i zapraszamy w kolejnym roku na targi ITM Poznań 2020!