Przedsiębiorstwo EKOMET to profesjonalny dostawca innowacyjnych rozwiązań do obróbki metali.

Funkcjonujemy na rynku od 1997 roku. Powstało z inicjatywy mgr inż. Mirosława Jagocha, który zdobył ogromne doświadczenie, dzięki wieloletniej praktyce w instytucji ściśle związanej z obszarem urządzeń do obróbki metali.

W trosce o dobro Klienta i nasz dobry wizerunek zawsze staramy się znajdować rozwiązania zapewniające uzyskanie wymaganych parametrów obróbki przy relatywnie najniższych nakładach finansowych.

Fakt, że bardzo wielu naszych Klientów korzysta z naszych usług po raz kolejny mobilizuje nas do dalszej wytrwałej pracy i umacnia w przekonaniu, że sposób w jaki działamy jest właściwą odpowiedzią na potrzeby polskiego rynku.

Stale staramy się dotrzeć do jak najszerszej rzeszy Odbiorców. Co roku możecie nas Państwo odwiedzać na Międzynarodowych Targach Poznańskich MACH – TOOL, Krakowskich Targach Narzędziowych EUROTOOL oraz innych cyklicznych imprezach wystawienniczych w Polsce. Informacje o naszej działalności możecie też państwo odnaleźć w ogólnokrajowej prasie oraz specjalistycznych pismach tematycznych.

Dzięki dobrym rekomendacjom ze strony naszych Klientów docieramy do nowych Firm, które bazując na dobrych doświadczeniach innych, kierują do nas swoje zapytania.

O naszym ogromnym doświadczeniu i profesjonalizmie mogą świadczyć długa lista referencyjna naszych Klientów oraz liczne projekty specjalne realizowane na życzenie Klienta.

O nas

Zdobyte na przestrzeni lat działalności na rynku doświadczenie pozwoliło na uzyskanie stabilnej i silnej pozycji wśród wielu firm zajmujących się handlem maszynami.

Naszymi atutami są:

  • kadra handlowców charakteryzujących się wysoką fachowością oraz doskonałą znajomością produktu
  • profesjonalny i mobilny serwis o wysokich kwalifikacjach, które na bieżąco są podnoszone w czasie specjalistycznych szkoleń
  • stabilna sytuacja Firmy z główną siedzibą w Wegrzcach, dwóch oddziałach i bazą magazynową (ok. 1500 m2)
  • bogate stany magazynowe
  • rozwinięta sieć logistyczna
  • wieloletnia współpraca ze stałymi Klientami
  • wieloletnia współpraca ze sprawdzonymi producentami maszyn
  • bezpośredni import wszystkich oferowanych produktów bezpośrednio od producenta (bez pośredników)
  • możliwość zaoferowania najkorzystniejszych warunków handlowych

 

Administratorem danych osobowych jest firma Ekomet Mirosław Jagocha z siedzibą w Węgrzcach przy ul. Fortecznej 2. Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem ekomet@ekomet.com.pl. Pozostałe informacje dotyczące ochrony Państwa danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w obowiązku informacyjnym. W sprawach spornych przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Ekomet Mirosław Jagocha w trakcie prowadzonej działalności gospodarczej zapewnia, iż przetwarzanie danych osobowych na  Stronie Internetowej jest dokonywane przy poszanowaniu zasady minimalizacji, co potwierdza zarówno Polityka Prywatności jak i Polityka Cookies.

Katalog produktów na rok 2022: