Lasery światłowodowe i prasy krawędziowe Ermaksan

Ermaksan - nożyce gilotynowe, wypalarki plazmowe, lasery Fiber i piły taśmowe

Ermaksan jest wiodącą firmą, która kształtuje sektor maszyn do obróbki blach nie tylko w Turcji, ale również w Europie i na całym świecie. Maszyny produkowane przez firmę Ermaksan zainstalowane są i z powodzeniem działają obecnie w 110 krajach.

Od ponad pół wieku Ermaksan podejmuje zdecydowane kroki ku przyszłości, kontynuując rozwój „innowacyjnych technologii” według założeń pierwszych właścicieli.

Ermaksan to silny dział badawczo-rozwojowy oraz dział produkcyjny z ponad 800 wykwalifikowanymi pracownikami.  Obecnie teren zakładu to 96 000 m2 i wciąż się rozrasta.

Wykwalifikowani inżynierowie cały czas pracują nad technologią lasera światłowodowego, nowymi modelami maszyn odpowiadającym na potrzeby rynku oraz nad aplikacją Industry 4.0. Nieustannie podążają za nowymi trendami produkując maszyny z zaawansowaną technologią.

Pokaż filtry
  • Wszystkie (13)
  • Lasery światłowodowe(3)
  • Prasy krawędziowe(5)
  • Nożyce gilotynowe(3)
  • Wypalarki plazmowe(2)

Gięcie na zimno to bardzo popularny rodzaj technologii w zakresie obróbki plastycznej metali. Oferowane urządzenia pozwalają na uzyskanie trwałej krzywizny przedmiotu obrabianego. Zgodnie z wymaganiami projektowymi kształtują kąt gięcia w zależności od nastaw programu. Każda nasza prasa krawędziowa zapewnia wydajną pracę i może być wykorzystywana w wielu sektorach przemysłu i firmach produkcyjnych, odznaczając się przy tym wyjątkową wytrzymałością, solidnym wykonaniem i prostą obsługą.

Prasy krawędziowe ERMAKSAN budowane są z wykorzystaniem renomowanych podzespołów, takich producentów jak: HOERBIGER, BOSCH-REXROTH, ATOS, HYDAC, SIEMENS oraz PILZ. Oferowane przez nas krawędziarki zapewniają prosty system sterowania NC i CNC. Gwarantują wygodę i komfort użytkowania oraz osiągnięcie zadowalających efektów pracy. Oferowane przez nas krawędziarki są bezpieczne, w pełni funkcjonalne, szybkie i ekonomiczne, niezbędne do precyzyjnego gięcia arkuszy blach.

 

Prasa krawędziowa Evolution EVO II

Przedstawiamy Państwu zaawansowane technologicznie hydrauliczne prasy krawędziowe typu HYBRID EVOLUTION, które stanowią połączenie ergonomii i precyzji gięcia. Każda prasa tego typu pozwala na wygenerowanie oszczędności w gospodarce energetycznej, sięgających rzędu 95% w stosunku do konwencjonalnych hydraulicznych pras krawędziowych ze względu na zastosowanie specjalnych servo-pomp SIEMENS. Istotną zaletą tych krawędziarek jest także zastosowanie sterownika graficznego ER90, który umożliwia wykonywanie programów oraz szeregu operacji symulacji i procesów gięcia.

 

Prasa krawędziowa Speed Bend PRO

Prasa typu SPEED BEND PRO dostępna w naszej ofercie posiada bardzo funkcjonalny system sterowania CNC. W standardzie tego typu urządzenia wyposażone są w układ sterowania sześciu osi Y1, Y2, X, R, Z1, Z2 oraz system korekcji strzałki gięcia WILA CNC. Dużym atutem tego modelu krawędziarki jest zastosowanie przyjaznego dla operatora sterownika DELEM DA66T z dotykowym pulpitem przemysłowym. Wszystkie komendy oraz komunikaty są dostępne w języku polskim, podczas gięcia możliwy jest podgląd poszczególnych kroków. Istnieje możliwość modyfikacji programów, gięć, narzędzi etc., a samo programowanie odbywa się w sposób graficzny z wizualizacją procesu gięcia. Maszyny typu SPEED BEND PRO zapewniają dokładne gięcie oraz gwarantują płynną i wydajną pracę. Istnieje możliwość tworzenie sekwencji procesu gięcia na komputerze osobistym.

 

Prasa krawędziowa Power Bend FALCON

Najczęściej sprzedawanym modelem jest prasa krawędziowa POWER BEND FALCON. Jest to model stworzony na bazie Power Bend Pro dedykowany na polski rynek. Oprócz zwiększonego prześwitu między stołem a belką gnącą i zwiększonego skoku narzędzia górnego posiada bogate wyposażenie w standardzie co czyni ten model bardzo konkurencyjnym przy zachowaniu niskiej ceny. W standardzie maszyna ta wyposażona jest w sterownik DELEM ER70 z wizualizacją procesu gięcia 2D umożliwiający obsługę czterech osi Y1, Y2, X, R i korekcji strzałki ugięcia WILA CNC. Przed maszyną znajdują się ramiona podporowe zamocowane w prowadnicy typu SLIDING co znacznie ułatwia pracę operatorom.

 

Prasa krawędziowa Power Bend PRO

Urządzenie marki ERMAKSAN model POWER BEND PRO to przede wszystkim doskonała jakość gięcia i szeroki zakres możliwości konfiguracyjnych w stosunku do ceny. Głównym wyróżnikiem tego typu krawędziarki są: zwiększony prześwit między stołem a belką gnącą oraz zwiększony skok narzędzia górnego. Dużym atutem tego modelu naszych maszyn jest także możliwość korzystania z szerokiego zakresu konfiguracji i dostosowania urządzenia w zależności do typu produkcji. Uniwersalna prasa krawędziowa, przeznaczona dla średnich przedsiębiorstw z możliwością adaptacji sterownika 2D z podglądem procesu gięcia, systemem korekcji strzałki gięcia WILLA, dodatkowego czteroosiowego sterowanie CNC etc.

 

Prasa krawędziowa Tandem CNC

Prasa krawędziowa z serii CNC Tandem w podstawowym wykonaniu opiera się na sterowaniu numerycznym czteroosiowym. Ten model krawędziarki – dostępny w naszej ofercie – może zostać wykonany w ramach specjalnego zamówienia, specyfikacji, konstrukcji korpusu, a także rysunku profilu docelowego – giętego. Tandem to sprzężenie pracy dwu lub więcej krawędziarek, gdzie cykl pracy może odbywać się jednocześnie lub opcjonalnie każda z maszyn może pracować oddzielnie. W zależności od wymagań i oczekiwań, co do procesu gięcia, konstrukcja i budowa maszyn mogą być zmodyfikowane. W ramach naszej oferty mogą Państwo skorzystać także z dodatkowego wyposażenia, które znacznie usprawni pracę maszyny.

 

Wśród dostarczanych przez naszą firmę, profesjonalnych urządzeń do obróbki metalu znaleźć można przecinarki plazmowe. Są to nowoczesne maszyny, stosowane w wielu gałęziach przemysłu, w tym między innymi przy budowie dróg, ciężkiego sprzętu i innych stalowych konstrukcji, w pracach budowlanych czy produkcyjnych. Pozwalają one na szybkie i precyzyjne wycięcie z blachy dowolnego kształtu.

Wycinarka plazmowa w swoim działaniu opiera się na technice łuku plazmowego, który jarzy się pomiędzy obrabianym materiałem, a znajdującą się w urządzeniu elektrodą. Olbrzymia energia kinetyczna umożliwia cięcie nawet najtwardszych materiałów, w tym przede wszystkim wysokostopowej stali i aluminium. Przebijalność podczas poszczególnych prac zależy między innymi od grubości materiału, jak również jego rodzaju. W przypadku stali kwasoodpornych i nierdzewnych parametry przecinania zmniejszają się średnio o około 20 %.

Oferowana przez nas wypalarka plazmowa przebija materiał z tak dużą prędkością, że niekonieczne jest uprzednie jej nagrzewanie. W rezultacie urządzenie to jest gotowe do pracy od razu po podłączeniu do prądu, co znacznie usprawnia pracę przy obróbce danego metalu. Wystarczy wybrać odpowiednie parametry wypalania lub wycinania (m.in. prędkość, natężenie czy napięcie) i uruchomić cały mechanizm.

Oferowane przez nas stacjonarne przecinarki plazmowe przeznaczone są do prac manualnych lub zmechanizowanych. Posiadają wbudowane sterowniki, pozwalające na zaprogramowanie precyzyjnych cięć. Dzięki wykonaniu z niezwykle wytrzymałych materiałów będą służyć bezawaryjnie przez długie lata, na co dajemy gwarancję.

 

EPL Smart EPL
Wypalarka Plazmowa Wypalarka Smart Plazma
Standardowe wyposażenie
Sterownik HYPERTHERM Edge PRO Sterownik HYPERTHERM MicroEdge PRO
Agregat plazmowy HYPERTHERM HyPerformance HPR 130 XD Agregat plazmowy HYPERTHERM MaxPro200
Manualna konsola gazowa Manualna konsola gazowa
Suport plazmowy Suport plazmowy
Pomiar wysokości Hypertherm Arc Glide THC Pomiar wysokości Ermak THC
Droga jezdna Droga jezdna
Stół roboczy Stół roboczy