Systemy załadowcze Laser światłowodowy

Poznaj produkt

Firma Ermaksan opracowała kilka rodzajów systemów załadowczych do lasera światłowodowego. Dzięki nim eliminujemy straty wynikające z zatrzymania lasera a produkcja może być wykonywana w trybie ciągłym 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

FIBERMAK TOWER

Służy do wykonywania bezobsługowego załadunki i rozładunku blachy o wymiarach 1500 x 3000mm. Posiada osobny 5,7” kontroler, w którym można zaprogramować do 28 różnych materiałów. W celu całkowitej automatyzacji system jest otwarty do konfiguracji z dodatkowymi robotami. Arkusze blachy podnoszone są podnośnikiem próżniowym o długiej żywotności a prawidłowe rozdzielanie arkuszy zapewnia system „X reference arm”.

  • Mini Server to system dwupaletowy do magazynowania jednego rodzaju blachy.
  • Compact Tower to system wielopaletowy (3 i więcej) stosowany do dwóch rodzajów blach. Każda z palet posiada udźwig do 300 kg.

VACUMMASTER 

System ładowania próżniowego typu mostowego zapewnia wygodę użytkownikom poprzez płynne i precyzyjne przetransportowanie blachy na stół roboczy. Przed przetransportowaniem blachy jej grubość jest mierzona i jeżeli jest inna niż zdefiniowana w laserze światłowodowym uruchamia się automatyczny system separacji blachy. Dwa arkusze oddzielane są od siebie podmuchem powietrza.  Vacummaster stosowany jest do arkuszy 1500x3000mm o grubości od 0,5 mm do maksymalnie 15 mm. Skok ramienia podnośnika to 100 mm.

Jestes zainteresowany? Wyślij zapytanie

Wyślij zapytanie

Materiały do pobrania