Targi zakończone. Dziękujemy że byliście z nami!!

Szanowni Państwo,

Serdecznie dziękujemy za liczne przybycie i wszystkie przeprowadzone rozmowy na temat maszyn oraz możliwych projektów.

W tym roku zaprezentowaliśmy Państwu klika nowości.

Pierwszą z nich jest nowa seria laserów światłowodowych THUNDERBIRD wyprodukowanych przez firmę Ermaksan. Lasery te oferują ekonomiczne rozwiązania dla przemysłu dzięki optymalnej konstrukcji oraz kompaktowej budowie. Stosunkowo niskie koszty inwestycji połączone z wysokiej jakości komponentami sprawiają, że laser ten jest doskonałą odpowiedzią na Państwa oczekiwania.

Hydrauliczne prasy krawędziowe wraz ze zrobotyzowanym stanowiskiem dotrzymywały towarzystwa naszemu laserowi.

Mogli Państwo zapoznać się także z automatycznymi, samoobsługowymi systemami szaf YILDIZ. Pulpity sterownicze wraz z systemowymi ramionami nośnymi firmy ARMENDUS to kolejna nowość - teraz możecie już skonfigurować dowolną obudowę układów sterowania wykorzystywanych w maszynach, obrabiarkach i automatyce przemysłowej.

To że przecinarki taśmowe firmy PEGAS-GONDA goszczą u nas na stoisku nie jest już chyba nikomu obce, jednak w tym roku przedstawiliśmy nasz nowy produkt - przecinarki tarczowe firmy GELISIM - są niezastąpione do szybkiego, wydajnego oraz precyzyjnego cięcia materiału potrzebnego do dalszej obróbki na obrabiarkach CNC. Automatyczny proces magazynowania oraz podawania materiału do cięcia upraszcza obsługę przecinarki i maksymalizuje wydajność.

Nie mogło u nas zabraknąć także walcarek i giętarek firmy ANERKA.

Jeszcze raz dziękujemy za wizytę i zapraszamy w kolejnym roku na targi ITM Kielce 2025!