BENDMAK: walcarki mechaniczne, walcarki hydrauliczne, giętarki trójrolkowe, wyoblarki

BENDMAK: walcarki mechaniczne, walcarki hydrauliczne, giętarki trójrolkowe, wyoblarki

Firma BENDMAK, która zyskała sobie uznanie dzięki produkcji wysokiej jakości giętarek do metalu, została założona w Bursie w 2008 roku. BENDMAK, zakładając fabrykę wśród wiodących marek na świecie w Strefie Przemysłowej Akçalar, zdobył zaufanie swoich klientów, którzy udowodnili, że są to solidne maszyny nie tylko w Turcji, ale także na całym świecie.

BENDMAK wraz z personelem 225 pracowników, składającym się z wysoko wykwalifikowanych inżynierów, pracowników produkcji i kadry kierowniczej, z których wszyscy są specjalistami w swojej dziedzinie. Prowadzi produkcje w zamkniętym zakładzie o powierzchni 30000 m2 dostarczając maszyny zapewniające pionierskie rozwiązania przez skrupulatną produkcję maszyn z zakresu obróbki plastycznej blachy.

BENDMAK robi wszystko, aby sprostać światowym standardom w zakresie produkcji, rozwoju, marketingu i serwisu maszyn mechanicznych i maszyn specjalnych oraz stać się znaczącym znakiem towarowym, dokonując niezbędnych inwestycji w swoją infrastrukturę. BENDMAK, opracowując ekonomiczne maszyny bez uszczerbku dla jakości poprzez harmonizację doświadczenia produkcyjnego z innowacjami, oszczędzając w ten sposób czas i pieniądze, stał się idealnym partnerem biznesowym dla swoich klientów. BENDMAK wykazuje w każdej swojej produkcji, że zasługuje na zaufanie, jakie zdobył, produkując potrzebne maszyny skrupulatnie i optymalnie szybko rozumiejąc wymagania swoich klientów.

Wszystkie produkty