Producent Ermaksan

Witamy na stronie internetowej firmy EKOMET – profesjonalnego dostawcy urządzeń do obróbki metali.
Przedsiębiorstwo EKOMET to profesjonalny dostawca innowacyjnych rozwiązań do obróbki metali. Oferujemy naszym Klientom urządzenia wytwarzane przez firmę ERMAKSAN w Turcji (Bursa), w tym:

 • nożyce gilotynowe, gilotyny mechaniczne i hydrauliczne,
 • wycinarki laserowe CO2, wycinarki laserowe światłowodowe FIBER,
 • krawędziarki, hydrauliczne prasy krawędziowe konwencjonalne i hybrydowe,
 • i inne

Firma EKOMET to polski dostawca profesjonalnych maszyn do obróbki metalu ERMAKSAN. Od kilkunastu lat z powodzeniem dystrybuuje maszyny i urządzenia przemysłu ciężkiego. Ścisła oraz bezpośrednia współpraca z fabryką w Turcji pozwala nam na realizowanie celów biznesowych, które skupione i zorientowane są w działaniach i strategii przedsiębiorstwa ERMAKSAN. Wysoce wykwalifikowana kadra serwisowa oraz handlowa korzysta z bogatego programu szkoleniowego, co stanowi podwaliny sprawnego funkcjonowania firmy EKOMET. Takie działania mają ogromny wpływ na ciągły wzrost jakości oferowanych usług i jednocześnie są gwarantem rzetelności przekazywanych informacji. Jakość naszej obsługi została zweryfikowana przez setki firm poddostawców i kontrahentów.

Doskonała współpraca z dostawcą i aktualne wiadomości na temat powstających produktów w firmie ERMAKSAN dają nam gwarancję najwyższej jakości obsługi. Dzięki takim działaniom posiadamy wiedzę na temat produktów ERMAKSAN, które są wytwarzane z zastosowaniem zaawansowanych technologicznie rozwiązań, najlepszych materiałów i nowoczesnego parku maszynowego.

Zainwestowaliśmy we współpracę z marką ERMAKSAN, gdyż jest to wiodący producent, oferujący najlepsze rozwiązania takie jak: prasa krawędziowa oraz gilotyny. Firma ta działa w branży produkcyjnej od 1965 i bez przerwy wprowadza ulepszenia. O potencjale oraz charakterze firmy doskonale zaświadcza nowo otwarta fabryka o powierzchni ok. 12.000 m2, która posiada najnowocześniejszy i zaawansowany technologicznie park maszynowy CNC. Dostępna w naszej ofercie jest także wycinarka laserowa firmy ERMAKSAN, która jako pierwsza na terenie Turcji rozpoczęła wytwarzanie tego typu maszyn.

Urządzenia dostępne w naszej ofercie znajdują zastosowanie w przemyśle ciężkim, jak też w specjalistycznych przedsiębiorstwach produkcyjnych. O jakości oraz prestiżu produktów marki ERMAKSAN świadczą liczby:

 • 90 – liczba krajów, do których eksportowane są produkty marki
 • 110 – liczba dystrybutorów na całym świecie
 • 200 – liczba urządzeń już pracujących na terenie Polski
 • 4000 – liczba wyprodukowanych rocznie maszyn

Oferujemy także urządzenia budowlane, które oparte są na podzespołach uznanych marek, takich jak producent hydrauliki HOERBIGER czy BOSCH-REXROTH, renomowana marka ATOS (pompy hydrauliczne), czołowy producent systemów automatyki i sterowania SIEMENS oraz PILZ.

Przedsiębiorstwo EKOMET funkcjonuje na rynku od 1997 roku. Powstało z inicjatywy mgr inż. Mirosława Jagocha, który zdobył ogromne doświadczenie, dzięki wieloletniej praktyce w instytucji ściśle związanej z obszarem urządzeń do obróbki metali.

W ramach naszych działań zapewniamy:

 • fachowe doradztwo techniczne
 • kompleksową obsługę w zakresie dostawy i uruchomienia maszyn do obróbki i kształtowania metali
 • szkolenia przyszłych operatorów
 • profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oferowanych urządzeń
 • modernizację i remonty maszyn

Jako autoryzowany dealer produktów marki ERMAKSAN zapewniamy także specjalistyczny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny realizowany w ciągu 72 godzin od momentu zgłoszenia.

Producent Ermaksan