Skontaktuj się z nami

Dział handlowy

Serwis

Części zamienne

Piły taśmowe

Biuro

Dział handlowy

Zastępca Właściciela

Tomasz Jereczek

+48 606 697 631 jereczek@ekomet.com.pl
Ekomet Kraków

Dyrektor handlowy

Beata Kłusek

+48 795 100 672 klusek@ekomet.com.pl
Ekomet Kraków

Inżynier sprzedaży

Krzysztof Bejski

+48 668 791 551 bejski@ekomet.com.pl
Ekomet Kraków

Kierownik regionalny

Tomasz Franica

+48 728 899 403 franica@ekomet.com.pl
Ekomet Poznań

Spec. ds. sprzedaży

Radosław Konieczny

+48 664 961 837 konieczny@ekomet.com.pl
Ekomet Gdańsk

Serwis

Dyrektor techniczny

Paweł Ziarno

+48 795 100 733 ziarno@ekomet.com.pl

Części zamienne

Części zamienne

Grzegorz Bułat

+48 662 272 184 serwis@ekomet.com.pl
Wyślij zapytanie

Formularz kontaktowy

Dozwolone: pdf, doc, docx, jpg, png Maksymalny rozmiar pliku: 5MB * - pola obowiązkowe
Dozwolone: pdf, doc, docx, jpg, png Maksymalny rozmiar pliku: 5MB * - pola obowiązkowe
Dozwolone: pdf, doc, docx, jpg, png Maksymalny rozmiar pliku: 5MB * - pola obowiązkowe
Dozwolone: pdf, doc, docx, jpg, png Maksymalny rozmiar pliku: 5MB * - pola obowiązkowe
Dozwolone: pdf, doc, docx, jpg, png Maksymalny rozmiar pliku: 5MB * - pola obowiązkowe

EKOMET Mirosław Jagocha

ul.Forteczna 2
32-086 Węgrzce, POLAND

NIP: 6780033520
REGON: 450456246

Biuro

tel: +48 12 286 39 20
e-mail: ekomet@ekomet.com.pl
http://www.ekomet.eu

Ekomet Poznań

ul.Wierzbowa 5/41
61-853 Poznań
e-mail: franica@ekomet.com.pl
tel: +48 728 899 403

Ekomet Gdańsk

ul.Długa Grobla 8 lok. 3
80-754 Gdańsk
e-mail: ekomet@ekomet.com.pl
tel: +48 664 961 837