Piły taśmowe EBERLE DUOFLEX M42

 

Firma Ekomet to profesjonalny dostawca urządzeń do obróbki metalu. Zdobyte na przestrzeni lat działalności na rynku maszyn doświadczenie, pokazało nam, jak duże znaczenie mają piły taśmowe na jakość końcowego produktu.

Właśnie dlatego pragniemy państwu zaoferować piły taśmowe marki EBERLE. Są wytwarzane w jednej z najnowocześniejszych zgrzewalni znajdujących się na terenie firmy EKOMET. Jesteśmy w stanie sprostać wszelkim państwa oczekiwaniom. Oferujemy piły taśmowe o dowolnej długości oraz wysokości ( 13 /20 /27 /34/41 ). Podziałka piły taśmowej jest dobierana odpowiednio do ciętego materiału, przez naszych specjalistów.

Maszyny na których przygotowywane są piły taśmowe to maszyny najwyższej jakości marki IDEAL. Gotowe produkty można odebrać bezpośrednio w siedzibie firmy EKOMET jak również mogą być dostarczone poprzez kuriera, w terminie do 24 godzin*

*w przypadku zamówień nietypowych okres oczekiwania na wysyłkę lub odbiór może się zwiększyć do 72 godzin.

>>pobierz katalog<<

 

TYLKO TAŚMA Z JEDNYM ZGRZEWEM GWARANTUJE NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ!!!

PIŁY

O ponad 160 lat firma Eberle odegrała znaczącą rolę w rozwoju technologii cięcia.

Wszystko zaczęło się od małej firmy w 1836 roku. Obecnie jest  to nowoczesna firma z najwyższą technologią cięcia.  Firma Eberle cieszy się wysoką reputacją na światowym rynku pił taśmowych .

Dzięki niezawodność i precyzji pił taśmowych, synonimem Eberle stała się najwyższa jakość.

Eberle dostosowuje produkcję tak, aby piły taśmowe mogły sprostać Państwa oczekiwaniom. Materiał do produkcji pił taśmowych jest produkowany w fabryce Eberle. Bimetaliczne piły taśmowe produkowane są na urządzeniach spawalniczych o wysokiej precyzji wiązki, dzięki czemu firma Eberle gwarantuje najwyższy standard jakości.

Technologia produkcji jest stale rozwijana aby sprostać nowym wymaganiom naszych klinetów.  Doświadczeni inżynierowie Eberle są stale szkoleni z najnowszych metod produkcji pił taśmowych , tak aby każdy nasz klient mógł liczyć na niezawodność i precyzje pił taśmowych Eberle.

Layout 1

gap na piłe

 

 Jako jedni z nielicznych nie ukrywamy i pokazujemy proces profesjonalnej obróbki piły taśmowej Eberle na naszej zgrzewalni.

Proces szlifowania

2015-10-29 14.27.45

2015-10-29 14.27.59


2015-10-29 14.28.272015-10-29 14.29.04